Tekil Mesaj gösterimi
Okunmamış 02-11-2016   #1
kaksi1222
Üye

Credits: 2.511
Ticaret Sayısı: ()
Ticaret Yüzdesi: (%)
Aktiflik: /
Güç: /
Deneyim: %
Standart Yasin Poyraz-Poyraz bilişim-DOLANDIRICILIK

Selam arkadaşlar.
kısa süre önce yasin poyraz adlı şahıstan server-db satın almak istedik 2 arkadaş
daha sonra bu vatandaşa ödemenin 3/1 kısmını gönderdik o an o kadar para çıktı kalanını yarın atıcaktık neyse konuştuk tamam dedi anlaşmaya göre serveri açıcaktı kalan kısmını yarın atıncaya kadar bizde arkadaşımla server kontrol edicektik eksikler vs.
neyse ödemeyi attık tabi ödeme atana kadar bir ilgi bir alaka görmeniz lazım anne bile cocuguna yapmıyor öyle. ballandıra ballandıra anlatmalar vs.
ödemeyi attık abi aç dedik bekliyoruz dedik sonra bu biraz cevap vermedi tabi. ısrar edince ip attı bitane sw ipsi bu olcak diye ama ' hemen açamam ben çünki antici ve bilmem necide parasını peşin istiyor onlara göndermezzsem açamam ki serveri dedi '
nasıl yani açda görmüş olalım test etmiyoıruz sonuçta bakalım almazsak almayız demiyoruz zaten atıcaz parayı en azıdan boş geçmesin vakit kontrol ederiz serveri dedik.vatandaş yok dedi işi yokuşa sürdü.o
sonra biz arkadaşla konuşurken caydık o arada tabi başka ucuza yapanlar gördük cayalım en iyisi zaten ilgisi değişti kalanını atmayınca dedik.
kendisine bunu söyledik abicim biz caydık kusura bakma deyince adam birden çark etti oflayıp pufladı özetle atamam şuan muhasebe kapalı perşembeydi. yarın sabah bakayım dedi. sonra yarın aradım dediki haftasonu çıksın aradan pazartesi atayım ozaman ama kesinti yaparım dedi.
neyin kesintisi bu dedim ürün almadıkki dedim ya işte bizde işler farklı falan filan birsürü şey saydı kabul etmedim tabi.
tabi tartışma uzadı bir kaç gün daha yok atamam benim hesabım - de para atınca krediye gidiyor para gelsin başkasına attırayım filan derken tam olarak 31 gün bizi oyaladı. 31 gün sonunda attığım 250 tl nin 200 tl sini her akşam aramayla kavgayla yazıyla zar zor kurtardım kalan 50 sini atmadı benimkinin atmıyorum dedi. tabi o aralarda oyalama şekillerini görseniz haline acırsınız. yok bi ark atıyordu yanlış hesaba atmış yok ofiste para yok yok bügn yok yarın 9 da heesabında falan bildiğiiz oyaladı yani 50 tlnin üstne yattı özetle. kaldıki diğer arkadaşımın 300 alacağı varken 250 atıcam dedi ona atmamış birde.benlede tartışmasından sonra engelledi sildi 50 tl ye çöktü.
sonra ben nette araştıordımki kendisi 1.sınıf dolandırıcıymış tabi bunu önceden yapmam lazımdı ama ismini duydugumdan gvendim forumlarda herkes para kaptırmış server satın alan bir daha ilgi alaka onarım görememiş.
özetle araştırmalarımında neticesinde kendisi karakterine yaşına şahsiyetine yakışmayacak şekilde bir dolandırıcıdır kendisinden şahsi olarak alışveriş yapmanızı tavsiye etmem böyle pislik insanları piyasada barındırmayın yem vermeyin derim.Mekanına gideyim dedim başta 250 tl iken vermeseydi gidicektim aldandım 200 ünü aldım gerçi ama 50 si içinde git gel yapmak olmaz diye vazgeçtim.Diyeceğim o ki gidin dandikde olsa başka kişilerden alışevriş yapın öğrenin ama bu karaktersiz insanlardan alışiveriş yapmayın. örnekleride zaten internette var hakkında.
özetle bir insan düşününki 30 bine server satıyor ama 50 tl için şahsiyetini teslim ediyor. bilin tanıyın bu insanları arkadaşlar..

resim için 75 mesaj istediğinden yükleyemiyorum.ki zaten kendi pisliklerininde emsali internette var .
kaksi1222 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla